שם המוצר:

כרית אוויר-עובי 5,7,10 ס"מ תוצרת חברת Conform, גרמניה, המסייעת לישיבה יציבה ונוחה ומתאימה גם להפעלת שרירי הגב ורצפת האגן. חברת Conform מגרמניה היא היחידה שמייצרת כרית אוויר מגומי טבעי שאינו גורם לאלרגיה. הכרית בנויה מתאי אוויר, כך שהכרית מלאה באוויר היא דומה לכרית ביצים. תאי האוויר רכים במיוחד ומותאמים ליצירת אזורי לחץ וטיפול מניעה של פצעי לחץ. כמו כן צורת הכרית תורמת לעידוד זרימת דם תקינה. הכרית מיועדת לאנשים שיושבים ארוכות ובמיוחד ליושבים על כסא גלגלים. היא מאפשרת התאמת הישיבה ומשפרת יציבות וסימטריה. האוויר בכרית מאפשר פיזור לחצים בצורה הטובה ביותר ומונע חיכוך לא רצוי של האזור הבא במגע עם הגוף. הכרית עמידה במים, מגיעה עם כיסוי שניתן לכבס ועם משאבה ייעודית. 
גובה הכרית 10 ס"מ וניתן להשיגה במידות רוחב ואורך שונות, לבחירתכם.
מעמס מירבי: 109-223 ק"ג.

שם המוצר:

כרית עקב , נועדה לשמור על העקב נינוח וחופשי מלחץ ובכך לעזור לטפל בסימפטומים של פצעי לחץ. הכרית מקבעת את העקב אך מעניקה רכות ונוחות. מיועד בעיקר  לאנשים שצריכים להשאיר את הרגל מורמת ובמנוחה.

שם המוצר:

כרית עגולה להגבהת הרגל . להגביה את הרגל ולשמור עליה מבודדת מלחץ ובכך להקל על סימפטומים של פצעי לחץ. יוצרת בידוד של הרגל מהמשטח עליו היא מונחת ובאופן כזה נמנעים פצעי לחץ באזור. בעלת כיסוי המונע ספיגת נוזלים מחומר אנטיבקטריאלי.

שם המוצר:

כרית חור לפצעי לחץ או טחורים

שם המוצר:

 

כרית ישיבה (ביצים) בעלת ספוג רך, אך עמיד, שנועד לתרום לסירקולציה טובה של מחזור הדם וכמו כן עוזר להפחית את לחץ הגוף ולמנוע איבוד תחושה ואי-נוחות של המשתמש. עיצוב בדמוי קרטון הביצים עוזר להניע את האוויר במחזוריות, מה שתורם להורדת חום הגוף ומשאיר את המשתמש נינוח יותר לצורך ישיבות ממושכות יותר. 

 

שם המוצר:

כרית למניעת פצע

כרית ישיבה העשויה משכבה אחת של חומר ויסקו בעל "זיכרון" של גוף ומשקל ושכבה נוספת של ג'ל להענקת רכות ונוחות מושלמת! כל אלו בשילוב מבנה הקוביות של הכרית, מסייע למניעת פצעי לחץ ועוזר להזרמת הדם בגוף.

 

י לחץ

שם המוצר:

כרית ג'ל , המעניקה תמיכה ורכות נוספות למושב כסא הגלגלים. בזכות הג'ל הקריר והנעים מתאפשר הטיפול ומניעת פצעי הלחץ.

שם המוצר:

כרית אוויר תוצרת חברת Conform, גרמניה, המסייעת לישיבה יציבה ונוחה ומתאימה גם להפעלת שרירי הגב ורצפת האגן. חברת Conform מגרמניה היא היחידה שמייצרת כרית אוויר מגומי טבעי שאינו גורם לאלרגיה. הכרית בנויה מתאי אוויר, כך שהכרית מלאה באוויר היא דומה לכרית ביצים. תאי האוויר רכים במיוחד ומותאמים ליצירת אזורי לחץ וטיפול מניעה של פצעי לחץ. כמו כן צורת הכרית תורמת לעידוד זרימת דם תקינה. הכרית מיועדת לאנשים שיושבים ארוכות ובמיוחד ליושבים על כסא גלגלים. היא מאפשרת התאמת הישיבה ומשפרת יציבות וסימטריה. האוויר בכרית מאפשר פיזור לחצים בצורה הטובה ביותר ומונע חיכוך לא רצוי של האזור הבא במגע עם הגוף. הכרית עמידה במים, מגיעה עם כיסוי שניתן לכבס ועם משאבה ייעודית. 
גובה הכרית 5 ס"מ וניתן להשיגה במידות רוחב ואורך שונות, לבחירתכם.
מעמס מירבי: 85-102 ק"ג

שם המוצר:

מזרן שורות עם משאבה . מדובר במזרן אובר-ליי שניתן להניח על כל מזרן רגיל אחר. המזרן עשוי צינורות מלאים באוויר, מפחית לחץ על הגוף ובכך מונע היווצרות פצעי לחץ לשוכבים בפרקי זמן ארוכים. מהווה פתרון מצוין למי שצריך מזרן ברמה גבוהה יותר ממזרן בועות סטנדרטי. המזרן כולל משאבה המתאימה לישראל (220V) או עם משאבה המתאימה לחו"ל (110V), לבחירתכם

שם המוצר:

מזרן הטוב ביותר למניעת פצעי לחץ- תבדקו בעצמכם!
תוצרת חברת טמפור (Tempur-Med) הדנית. המזרן פותח בטכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה עבור נאס"א ומטרתה לפזר את הלחץ בצורה המרבית ביותר. המזרן עשוי ויסקו אלסטי מיוחד ואנטיבקטריאלי המקבל את צורת הגוף. הכיסוי עשוי מחומר אלסטי שאינו עביר לנוזלים, רחיץ, אינו מתרומם ואינו גורם לשפשופים

שם המוצר:

מזרן הביצים הקלאסי והמוכר הפיתוח הראשון של המזרנים למניעת פצעי לחץ. צורת המזרן גלית המזכירה בצורתה תבנית ביצים, מה שמסייע בחלוקת הלחץ על שטח נרחב ומאפשר זרימת אוויר במזרן ועל ידי כך קירור של חלקי הגוף הבאים במגע עם המזרן. מזרן ביצים למיטת יחיד הנו בעובי של 7.5 ס"מ. מגיע עם כיסוי מגומי או בלעדיו, לבחירתכם. כיסוי גומי הנו כיסוי חסין נוזלים לשמירה על המזרן לאורך

 

שם המוצר:

כרית טמפור לכסא גלגלים מחברת טמפור (Tempur-Med), דנמרק נחשבת כיום לחברה הגדולה, האיכותית והטובה ביותר בעולם לייצור פתרונות שינה וישיבה. החברה פיתחה פטנט ייחודי בו היא מייצרת חומר ויסקו אלסטי המפחית בצורה היעילה ביותר לחץ על אזורי המגע עם המזרן והכרית. כרית טמפור נחשבת כיום כפתרון הטוב ביותר למניעת פצעי לחץ שנוצרים מישיבה ממושכת. הכרית עשויה מקצף ויסקו אלסטי מיוחד שמתאים את צורתו אל הגוף והמשקל בצורה המדויקת ביותר ובכך מופחת הלחץ באופן משמעותי בהשוואה לכריות ישיבה אחרות.

שם המוצר:

מזרן ויסקו וספוג איכותי   המפזר את הלחץ המופעל על הגוף בזמן השכיבה ובכך מונע היווצרות של פצעי לחץ. המזרן בעובי 15 ס"מ, בנוי מחלק תחתון עשוי מספוג בעובי של 8 ס"מ ומעליו חומר הויסקו בעובי של 7 ס"מ. הספוג מוסיף למזרן רכות. נעימה. המזרן מגיע עם כיסוי חסין לנוזלים המתנקה בקלות. ניתן לרכוש את המזרן במידות שונות, לבחירתכם.

 

 

מזרונים וכריות

אסותא רמת החייל  

03-6444424